همه نکات لازم برای انجام پایان نامه حسابداری

همه نکات لازم برای انجام پایان نامه حسابداری

وقتی بحث از نوشتن یک طرح علمی به میان می آید شاید ناخداگاه در ذهن همه مهم ترین این طرح یعنی انجام پایان نامه نقش می بندد ، خیلی هم این مطلب عجیب نمی باشد و این طرح یا پروژه انتهایی در مقطع ارشد یا دکتری می تواند هم به عنوان یک پله ترقی و سکوی پرتاب به آن نگاه کرد و هم می توان به عنوان یک طرح چالش برانگیز که برای دانشجو دردسر ساز می شود ، اما در مورد انجام پایان نامه حسابداری هم مسأله استثنا ندارد و وضع به همین منوال است .

وقتی انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری تکمیل شد، انجام پروپوزال در اولویت قرار می گیرد ، رشته حسابداری از آن رشته هایی است که نیازمند یک پروپوزال و طرح پیش نویس قوی با تمام جزئیات و طرح و ابزار و روش آنالیز می باشد که دانشجو بداند و بفهمد که قضیه از چه قرار بوده و مراحل اجرای کار را متوجه شود . در این صورت در تمامی دانشگاه ها اساتید راهنما می توانند با کمی دقت در تنظیم پروپوزال روند حرکتی رو به جلوی دانشجویان را در هنگام طرح اصلی فراهم آورند .

در مورد انجام رساله دکتری حسابداری باید حساسیت ها دوچندان شود. این مسئله باید در همه قسمت های نوشتن پروپوزال و پایان نامه صدق کند. بنابراین نحوه انتخاب عنوان و کارهای مختلف، ابزارها، آنالیز، تفسیر نتایج، بررسی منابع همه به صورت کامل تر و مفصل تر و به روزتر خواهد بود. در ایران هم تنها موسسه ای که کار مشاوره انجام پایان نامه دکتری حسابداری را قبول می کند و مهم تر اینکه با نمرات بسیار عالی و با استخراج مقالات معتبر این کار را به پایان می رساند موسسه ایستگاه دانشجو می باشد که سابقه طولانی در این کار داشته و دپارتمان تخصصی و گروه حسابداری متشکل از اساتید دانشگاه دارد .

انجام پایان نامه روانشناسی رایگان !

انجام پایان نامه روانشناسی رایگان !

هر جا که صحبت از پروپوزال و پایان نامه می شود می توان از قیمت های مختلفی که موسسات مختلف بر روی خدماتی که ارائه می دهند می گذارند هم شنید . در این بین برخی انجام پروپوزال روانشناسی رایگان را هم تبلیغ می کنند و یا برخی پا را از این هم فراتر گذاشته و انجام پایان نامه روانشناسی رایگان در سایت خود نصب کرده اند . سوال اینجاست که آیا می توان به چنین نوشته هایی اساسا اعتماد کرد ؟ آیا کسانی که پشت این قضیه هستند از سواد کافی برای نوشتن اینگونه طرح ها و پروژه های مهم که با سرنوشت دانشجویان سروکار دارد، برخوردارند ؟ در اینجا می خواهیم پاسخی به اینگونه سوالات بدهیم و قضیه را کمی موشکافی کنیم .

در نگاه اول در بسیاری از سایت ها به جمله انجام پایان نامه رایگان برمی خوریم ولی باید اعتراف کرد که بیشتر این تبلیغات برای جذب مشتری بوده و واقعیت ندارد ، نهایت چیزی که به عنوان رایگان برای دانشجو در نظر گرفته می شود یک مشاوره کوتاه بوده و همین مشاوره در مثلا انجام پایان نامه روانشناسی اگر کمی طولانی شود باید با پرداخت هزینه باشد . شاید در اندک موارد انگشت شمار بخشی از خدمات کوچک و کم اهمیت به صورت مجانی برای اینگونه پروژه های وقت گیر از طرف برخی سایت های با مشتری کمتر جهت جلب نظر مشتریان بیشتر انجام گیرد والا نوشتن پایان نامه روانشناسی یا مدیریت یا مشاوره پروپوزال روانشناسی و انتخاب موضوع آن همگی وقت گیر بوده و نظر کارشناسی لازم دارد .

موسسه ایستگاه دانشجو باسابقه ترین مرکز مشاوره تخصصی پروپوزال و پایان نامه همه رشته ها افتخار دارد تا بوسیله اساتید مجرب خود دانشجویان را در انجام پروپوزال و پایان نامه روانشناسی همراهی کرده و از زمان انتخاب عنوان پایان نامه و ارائه مقاله بیس تا استخراج مقاله و دفاع از پایان نامه در کنار دانشجو باشد .

کدام نکات را باید در انجام پایان نامه دکتری روانشناسی مد نظر قرار دهیم؟

کدام نکات را باید در انجام پایان نامه دکتری روانشناسی مد نظر قرار دهیم؟

شروع کار انجام پایان نامه دکتری در رشته ای مانند روانشناسی یا مدیریت می تواند با انتخاب موضوع خوب شروع گردد . ارائه مدل برای بررسی روابط یا اثر متغیرهای مختلف موضوعات روتین در گرایش های مختلف پایان نامه دکتری روانشناسی عمومی و بالینی می باشد . برخی دانشجویان به متغیرهای مربوط به آسیب شناسی و ویژگی های شخصیتی مانند خشم، ترس و افسردگی، اضطراب و مانند اینها علاقه دارند و برخی دیگر به روابط زناشویی ، اعتیاد ، بزهکاری و موضوعاتی از این قبیل ، به هر حال موضوع هر چه که باشد باید انجام پروپوزال دکتری روانشناسی خوب مد نظر باشد . این کار می تواند کمک بسیاری به دانشجو جهت انجام رساله بکند .

اکثر اساتید در رشته روانشناسی مایل هستند تا دانشجوهای آنها در حیطه هایی کار کنند که علاوه بر به روز بودن موضوع پایان نامه روانشناسی دکتری خود آنها نیز در آن زمینه آشنایی داشته باشند ، به عبارت دیگر در حیطه مطالعاتی آنها باشد . شاید یکی از علت هایی که هر موضوعی که دانشجو انتخاب می کند و علی رغم به روز بودن مورد تأیید اساتید راهنما قرار نمی گیرد همین قضیه باشد . استفاده از پرسشنامه خوب و هنجاریابی شده و روش تحقیق مناسب به همراه آزمون های آماری درست و مدل سازی نهایی می تواند کیفیت کار را بالا ببرد .

انجام پایان نامه دکتری روانشناسی در تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، بندرعباس، شیراز، یزد، ساری  و به طور کلی در جنوب کشور، شمال کشور و یا جاهای مختلف می تواند با قیمت های متفاوتی انجام گیرد . کیفیت کار حرف اول و آخر را می زند ، ارائه چند مقاله پژوهشی خوب از رساله به همراه دفاع خوب و با تسلط کافی هم می تواند نمره خوب را برای دانشجو به ارمغان بیاورد .

انجام پایان نامه دکتری تضمینی ارزان مدیریت و همه رشته ها

انجام پایان نامه دکتری تضمینی ارزان مدیریت و همه رشته ها

نوشتن پایان نامه یا رساله دکتری مدیریت ، انجام پایان نامه دکتری روانشناسی یا در هر رشته دیگری نیازمند دانش کافی می باشد ، بسیاری از موسسات امروزه از انجام این کار سر باز می زنند و رساله دکتری قبول نمی کنند . تمامی قسمت های یک پروپوزال دکتری خوب مانند بیان مسأله ، اهمیت و ضرورت تحقیق و یا مدل تحقیق و روش انجام آن مفصل تر و دقیق تر از پروپوزال ارشد می باشد .

در بسیاری از دانشگاه های کشور مانند دانشگاه علامه طباطبایی و برخی دانشگاه های دیگر روند تصویب پروپوزال و پایان نامه بسیار سختگیرانه تر انجام شده و داوران حتی از ایرادات جزئی متنی هم نمی گذرند ، در اینگونه موارد انجام پروپوزال و پایان نامه بسیار حساس تر بوده و باید توجه بیشتری شود . انجام روش تحقیق ترکیبی کیفی و کمی و استفاده از نظریه های مختلف مانند گراندد تئوری و سایر روش ها می تواند برای انجام پایان نامه دکتری مدیریت و یا رشته های دیگر مورد نظر باشد .

بحث بر سر قیمت انجام کار پایان نامه دکتری و ارشد و اینکه کدام موسسه بهتر از سایرین آن را انجام می دهد، همیشه داغ بوده است . برخی موسسات با استفاده از افراد با مدارک آکادمیک پایین سعی در انجام کار با قیمت های بسیار پایین دارند که قطعا فقط وقت دانشجو را به هدر داده و کاری ارائه نمی کنند که بدرد دفاع کردن بخورد ، انجام رساله دکتری نیازمند دانش کافی مشاوران در همان رشته بوده و باید توضیحات تکمیلی را به دانشجو ارائه دهد .

موسسه ایستگاه دانشجو با در نظر گرفتن تمامی حساسیت های موجود در انجام پروپوزال و پایان نامه (رساله) دکتری ، همواره سعی داشته تا بهترین کیفیت را به دانشجویان ارائه دهد . اینگونه کار کردن توانسته موسسه را در 3 سال متوالی به موسسه برتر و نمونه کشور در ارائه خدمات به دانشجویان ارشد و دکتری تبدیل کند .

چگونه انجام پایان نامه دکتری مدیریت را به پایان برسانیم؟

چگونه انجام پایان نامه دکتری مدیریت را به پایان برسانیم؟

برای کارهای تحقیقاتی در تحصیلات تکمیلی همیشه حساسیت برای کیفیت کار وجود دارد ، انجام پایان نامه دکتری در رشته مدیریت، روانشناسی، حسابداری و سایر رشته ها مانند علوم تربیتی شاید مهم ترین این کارها باشد . انجام پروپوزال دکتری مدیریت اولین قدم در این راه است و با نوشتن پروپوزال ارشد بسیار متفاوت می باشد . استخراج مقاله از دیگر کارهایی است که هر دانشجو باید تا قبل از دفاع از پایان نامه به فکر آن باشد . اگر کیفیت کار خوب باشد می توان به چاپ کتاب هم فکر کرد .

موسسه های مشاوره هم معمولا با دانشجویان در تعامل کامل هستند دانشجو باید همزمان با انجام پایان نامه نوشتن بخش های مختلف آن را یاد بگیرد ، اینکه چگونه بیان مسأله نوشته می شود ؟ مدل تحقیق چگونه کامل می شود ؟فرضیه های تحقیق آورده می شود و آنالیز اماری چگونه انجام می گردد ؟ برای فصل چهارم پایان نامه ارشد و دکتری دانشجویان به خاطر آشنایی کمتر با روش های آماری می توانند از مشاور آماری استفاده کنند تا کارهای آنالیز طرح را انجام دهد .

موسسه ایستگاه دانشجو تنها مرکز تخصصی انجام پایان نامه دکتری در کشور می باشد که آموزش تمامی قسمت های پایان نامه مدیریت را در دستور کار دارد .

آیا انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها مهم است؟

آیا انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها برای انجام پایان نامه دکتری خوب مهم است؟

اهمیت نوشتن پایان نامه دکتری باعث می شود تا دانشجویانی که در رشته های مختلف در این مقطع تحصیل می کنند نتوانند به هر موسسه ای برای مشاوره آن اعتماد کنند . انتظار اساتید راهنما و دانشگاه های مختلف از دانشجویان مقطع دکترا بالاست و بنابراین آنها با جالش های بیشتری در انجام پایان نامه دکتری نسبت به پایان نامه کارشناسی ارشد مواجه هستند . موسساتی که تبلیغات انتخاب موضوع پایان نامه و انجام پروپوزال و پایان نامه دکتری را در سایت خودشان دارند زیاد نیستند و این می رساند که با کار با حساسیت بالایی مواجه هستیم .

برای دانشجویان دکتری مهم ترین مطلب کیفیت کار ارائه شده می باشد . موضوع بکر و جدید که کمی پیچیده تر و مفصل تر از انتخاب موضوع ارشد می باشد و به ارائه مدل های مختلف ختم می شود ، می تواند موضوع خوبی برای انجام پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها مانند کارآفرینی، فناوری اطلاعات، روانشناسی، علوم تربیتی و سایر رشته ها باشد . در برخی موارد باید نوآوری های طرح افزایش یابد تا موضوع مورد قبول باشد ، مثلا اضافه کردن مولفه یا متغیرهایی به مدل اصلی که می تواند مدل را برای کشور بومی کند می تواند مناسب باشد. در برخی موارد دیگر ترکیب مدل های مختلف می تواند کارآمد باشد . انجام آنالیز آماری دکتری هم با دقت خاصی باید توسط آنالیزور حرفه ای انجام گیرد .

منابعی که در نوشتن رساله دکتری بکار گرفته می شود باید جدید بوده و صحت منابع کاملا مشخص باشد و از منابع دست چندم نباشد . ترجمه مقالات معتبر از سایت های خوب می تواند پیشینه و ادبیات خوبی برای چنین طرح هایی ارائه دهد . اگر دانشجو بتواند انجام پروپوزال دکتری مدیریت یا رشته های دیگر مانند روانشناسی ، حسابداری یا سایر رشته ها را با دقت خاص و با کیفیت انجام دهد، می تواند مسیر درستی از نقشه راه انجام پایان نامه را در مقطع دکتری ترسیم کرده و به موفقیت برسد .

مرکز علمی ایستگاه دانشجو تنها مرکز تخصصی انجام پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته در کشور می باشد و کلیه پایان نامه ها در این مقطع حتی اگر در موسسات دیگر پذیرش شود به این مرکز اعلام می شود و در دپارتمان های تخصصی آن انجام می گیرد. بدین صورت تیم ایستگاه دانشجو متشکل از اساتید خبره و به روز توانسته اند از نظر دانشجویان دکتری موفق ترین تیم کشور شوند و در 5 سال متوالی بیشترین کارهای دکتری در این مرکز انجام شده و موسسه نمونه کشوری گردند .

آیا می توان از بانک موضوعات پایان نامه دکتری برای انجام پایان نامه دکتری استفاده کرد؟

آیا می توان از بانک موضوعات پایان نامه دکتری برای انجام پایان نامه دکتری استفاده کرد؟

به تدریج که دانشجویان به مقاطع بالاتر تحصیلات تکمیلی می رسند در واقع شکل کار از حالت آموزشی جای خود را به پژوهش می دهد . در این هنگام خود دانشجو هم باید با این وضعیت منطبق شده و گرایش خود را به کارهای پژوهش محور بیشتر کند . در واقع انتظاری که از یک دانشجوی دوره دکتری در مورد انجام کارهای پژوهشی و پروژه می رود بسیار بیشتر از یک دانشجوی کارشناسی ارشد می باشد .

انجام پایان نامه دکتری در واقع اصلی ترین کار در این مقطع تحصیلی می باشد . با دادن امتحان جامع اکنون دانشجویان باید با به انجام رساندن این کار پژوهشی خودشان را محک زده و به بهترین شکل ممکن کارشان را به اتمام برسانند . اما قبل از آن دانشجو باید انتخاب موضوع پایان نامه را برای دوره دکتری داشته باشد و سپس انجام پروپوزال دکتری را به پیش برده تا برسد به مراحل نهایی کار که همان انجام پایان نامه برای این دوره می باشد .

اما سوال اینجاست که انتخاب موضوع برای دکتری از کجا باید انجام شود ؟ آیا بانک های موضوعات دوره دکتری که در اینترنت و در سایت های مختلف وجود دارد می تواند به کمک دانشجویان بیاید ؟ در اینجا باید گفته شود که دانشجویان می توانند از این موضوعات به صورت کمکی استفاده کنند ولی اینکه دقیقا بخواهند از این موضوعات استفاده کنند شاید خیلی جالب نباشد چون بسیاری از این موضوعات کار شده هستند و یا فاقد بیس نظری مناسب می باشند . بنابراین دانشجویان برای گرفتن ایده جهت انتخاب موضوع می توانند در مقطع دکتری از آن استفاده کنند .

تیم ایستگاه دانشجو تنها مرکز تخصصی انجام پروپوزال و پایان نامه دکتری در کشور در رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری، علوم سیاسی، تاریخ، جغرافیا، فناوری اطلاعات، DBA و سایر رشته ها مفتخر است تا اعلام دارد که با در اختیار داشتن بهترین و به روزترین فارغ التحصیلان دکتری، تاکنون موضوعاتی به دانشجویان دکتری ارائه داده که بهترین نمرات را از پایان نامه های خود دریافت کرده اند و توانسته اند تا مقالات به روز در این زمینه در ژورنال های معتبر استخراج کنند .

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی؟

قیمت انجام پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی؟

امروزه قیمت های مختلفی برای سفارش پروپوزال و پایان نامه در رشته های مختلف از دانشجو کسب می شود . شاید قیمت انجام پایان نامه در اصفهان با نگارش پایان نامه در تهران و یا شهرستان دیگر کمی متفاوت باشد . همچنین انجام پایان نامه دکتری دارای قیمتی متفاوت با نوشتن و مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد . اما آیا می توان به همه موسسات مشاوره اعتماد کرد ؟ آیا قیمت هایی که برای طرح های ارشد و دکتری ارائه می شود قابل اطمینان می باشد ؟

در برخی رشته ها به علت تنوع در انتخاب موضوع پایان نامه ، قیمت و هزینه انجام پایان نامه کمی نوسان بیشتری دارد . مثلا انجام پایان نامه مدیریت در تهران با همین کار در تبریز یا جنوب کشور اختلاف زیادی دارد . همچنین انجام پایان نامه ارشد کامپیوتر در اصفهان با تهران متفاوت است . دانشجویان باید توجه کنند که موسسات مشاوره ای موجود در این زمینه که قیمت های کمتری را ارائه می دهند حتما گزینه مناسبی نخواهند بود و کیفیت کار است که در این زمینه قیمت را تعیین می کنند .

شاید دانستن هزینه پروپوزال و قیمت انجام پروپوزال در رشته ای مانند مدیریت یا حسابداری در شهر های مختلف بتواند قیمت انجام پایان نامه مدیریت و حسابداری هم روشن سازد . در برخی موارد موسسات مشاوره دهنده از قیمت های کمتری برای پروپوزال استفاده می کنند تا کار پایان نامه هم خودشان انجام دهند . همچنین مشاوره رایگان پایان نامه هم روشی دیگر است که برخی موسسات مورد استفاده قرار می دهند ولی در کارهای حساس هزینه را محاسبه می کنند و مشاوره رایگان به چند سوال سطحی مربوط می شود .

انجام پایان نامه دکتری با انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها

انجام پایان نامه دکتری با انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها

بسیاری از موسساتی که امروزه کار مشاوره طرح های تحقیقاتی را انجام می دهند، به محض اینکه با رساله دکتری مواجه می شوند توانایی انجام آن را ندارند . این بدین معنی است که کسانی که کار مشاوره را در این موسسات بر عهده دارند تحصیلات پایینی داشته و اعتماد به نفس لازم را برای کارهای مهم تر نخواهند داشت . در مورد انجام پایان نامه دکتری مدیریت یا نوشتن پروپوزال و پایان نامه (رساله) دکتری روانشناسی، حسابداری، علوم تربیتی، DBA ، کارآفرینی، فناوری اطلاعات، کشاورزی و یا سایر رشته ها انتخاب موضوع دکتری اهمیت خاصی دارد .

انجام پایان نامه دکتری با هزینه های مختلفی در کشور انجام می شود که با توجه به انتخاب موضوع متفاوت آن انجام می شود . بسیاری از موضوعات دکتری مدیریت و برخی رشته های دیگر ارائه مدل می باشد و باید کار با کیفیت ارائه شود . عدم تکراری بودن موضوع و استخراج چند مقاله علمی پژوهشی و یا ISI باید برای رساله و پایان نامه مقطع دکتری مد نظر قرار گیرد . همچنین این دانشجویان چون قبلا پایان نامه کارشناسی ارشد را گذرانده اند می توانند روند انجام کار را سریع درک کرده و آموزش لازم را ببینند . بسیاری از این دانشجویان دکتری وقت کافی را برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه ندارند .

مرکز علمی ایستگاه دانشجو با بهره گیری از تیمی مجرب متشکل از اساتید دانشگاهی یکی از قدیمی ترین مراکز مشاوره پایان نامه دکتری در کشور می باشد . این مرکز تنها موسسه تخصصی انجام پایان نامه دکتری مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری و سایر رشته ها در کشور می باشد که سه سال متوالی بیشترین مراجعه کننده را در این مقطع دارد .

تفاوت انجام پایان نامه ارشد مدیریت با نوشتن پایان نامه دکتری مدیریت چیست؟

تفاوت انجام پایان نامه ارشد مدیریت با نوشتن پایان نامه دکتری مدیریت چیست؟

با در نظر گرفتن تفاوت های کیفی و کمی بین پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در رشته ای مانند مدیریت در دانشگاه های مختلف، می توان اینگونه تصور کرد که دانشجویان در مقطع تحصیلی بالاتر باید کاری ارائه دهند که از همه نظر مورد قبول باشد و کاستی های وارده در طرح های کارشناسی ارشد نباید در رساله آنها موجود باشد . در این زمینه از انتخاب موضوع برای پایان نامه دکتری تا انجام پایان نامه و رساله و دفاع از آن باید زیر ذره بین بوده و هیج جای کار نباید از دست دانشجو در برود .

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری تکمیل شده و پر شده رشته مدیریت می تواند به کسانی که می خواهند پایان نامه انجام دهند می تواند بسیار مهم باشد. کمک گرفتن از یک موسسه مشاوره و انجام پایان نامه در رشته های مدیریت، تربیت بدنی، کشاورزی، حسابداری، مدیریت و سایر رشته ها مانند علوم تربیتی می تواند به دانشجویان تحصیلات تکمیلی کمک زیادی بکند .

در هیچ یک از دانشگاه های ایران و خارج از ایران انتخاب موضوع تکراری و کار شده نمی تواند برای انجام پایان نامه مورد قبول قرار گیرد . در این زمینه انواع نرم افزارها و سایت های معتبر می توانند برای موضوع اطلاع رسانی کنند . در ایران هم سایت ایران داک می تواند برای دانشجویان مفید باشد .

 بنابراین برای انجام پایان نامه دکتری در رشته مدیریت باید توجه داشت که نتایج اینگونه طرح ها می تواند برای جامعه مورد استفاده قرار گرفته و در جاهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد . به این ترتیب هدف اینگونه طرح ها باید بر مبنای نیازهای جامعه بوده و در انجام آن صداقت بکار گرفته شود تا نتایج درست استخراج گردد .